Велика кількість речей захаращує простір і ускладнює процес прибирання.
З цієї причини господині рекомендують позбавлятися вчасно від мотлоху і зайвих предметів інтер’єру. Це створить враження того, що в квартирі порядок, а також візуально збільшити кімнати.
Інструкція
Це корисні речі, але буває, що вони починають займати цілі ящики в столі.
Однак якщо техніка втратила свою актуальність і людина їй більше не користується, то і інструкцію можна сміливо викидати.
Книжкові полиці
Буває, що літератури в будинку накопичується дуже багато, але книжкова шафа не призначений для цього.
З цієї причини періодично потрібно позбавлятися від брошур, старих журналів і газет, а книги, які вже точно ніхто не буде перечитувати, можна продати або подарувати.
Сувенір
Маленькі пам’ятні дрібнички і магнітики з поїздок, які прикрашають полиці і холодильник, краще тримати в мінімальній кількості. Візуально вони захаращують простір.
Наприклад, якщо зняти магніти з холодильника, то кухня здасться набагато світліше і чистіше.
Пакет
У багатьох господинь накопичується пакет з пакетами. Може здатися, що це корисна «колекція», яка обов’язково стане в нагоді. Але це не так. Ці предмети лише займають місце.
Можна залишити кілька штук, але інші краще викинути.
Шафа
Цей етап позбавлення від мотлоху дався мені найскладніше.
Все ж періодично слід переглядати гардероб, щоб позбавлятися від старих речей. Їх можна віддати на благодійність або продати. Пошарпані джинси і светри, які розтягнулися від часу, краще викинути.
Постільна білизна
Часто буває, що старі наволочки вицвітають і рвуться, а простирадла приходять в непридатність. Такі речі точно не варто складувати в ящиках. Бажано звільняти простір для нових комплектів, які будуть радувати господарів будинку.